O nas

Biegasz, pływasz, jeździsz na nartach, grasz w piłkę, chodzisz na spacery z psem czy też do sklepu na zakupy – to normalne, to Twoja codzienność i nagle… poślizgnąłeś się, źle wylądowałeś, przewróciłeś się, źle stanąłeś czy podniosłeś za ciężką siatkę i... złamanie, zwichnięcie, zerwanie ścięgna, ból kręgosłupa może nawet ortopedia urazowa… a potem rehabilitacja. Potrzebujesz ortezy, stabilizatora czy tez pasa - ale co wybrać? Tyle rozwiązań, tyle firm, każdy swoje chwali. Pani w jednym sklepie poleca to, a w drugim tamto…

a Ty chcesz po prostu coś co będzie skuteczne i przy okazji nie zrujnuje Twojego portfela?

Powiedzieć o nas, że jesteśmy tylko skuteczni i niedrodzy to tak jak by o nas nic nie powiedzieć.

OMAX to marka:

  • estetyczna a zarazem elegancka,
  • uporządkowana ale nie nudna,
  • prosta w formie ale skuteczna,
  • radosna, energetyczna i przede wszystkim aktywna.

OMAX to produkty ortopedyczne o maksymalnie wysokiej jakości, zapewniające maksymalną ochronę i komfort użytkowania.

OMAX to odpowiedź na pytanie: Jakich produktów chcielibyśmy używać? Proste, praktyczne, komfortowe i skuteczne. Dzięki temu teraz i Ty możesz skorzystać z naszej oferty produktów ortopedycznych.

Co możemy Ci zaoferować?

Wiemy, że tak jak nasze, potrzeby naszych klientów są zróżnicowane. Tak samo jak kupując rower jedni użytkownicy potrzebują kolarzówki do poruszania się po szosach, inni roweru górskiego, a jeszcze inni roweru tylko do celów rekreacyjnych. Dlatego też i my zbudowaliśmy 3 linie produktów dla osób, których potrzeby są zgoła inne.

om

Bolą Cię plecy od siedzenia przed komputerem? Odezwała się stara kontuzja kolana? Chcesz zabezpieczyć się przed urazem przy treningach?

 

Wybierz linię OMAX

 

To grupa produktów ortopedycznych, przeznaczonych w celu codziennego zabezpieczania stawów podczas nadmiernego wysiłku oraz zapewniające lekką stabilizację w okresie rekonwalescencji pourazowej. Wykonane w większości z rozgrzewającego neoprenu klasy premium.

Dopiero co zdjęto Ci gips i szukasz dodatkowego zabezpieczenia dla ręki? Cierpisz na dyskopatię lub kręgozmyk? Miałeś operację kolana?

 

Wybierz linię OMAX ACTIVE

 

To gama profesjonalnego zaopatrzenia ortopedycznego w którego skład wchodzą ortezy stosowane w procesie leczenia okołooperacyjnego i pooperacyjnego, a także w przewlekłych i zaawansowanych jednostkach chorobowych. To produkty z którymi możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo. Łączą w sobie wysoką jakość materiałów i rozwiązań technologicznych. Zapewniają najwyższy stopień ochrony i wygody użytkowania.

Masz „łokieć tenisisty”? Stany zapalne w obrębie ścięgna? A może po prostu wyczynowo uprawiasz sport i chcesz uniknąć kontuzji?

 

Wybierz linię OMAX SPORT

 

To linia produktów stworzona z myślą o sportowcach oraz ludziach aktywnych. Przeznaczone do ochrony mięśni oraz stawów podczas wykonywania ćwiczeń i uprawiania sportu, a także jako zaopatrzenie pourazowe. Łączy w sobie doskonałą jakość z estetycznym designem. Produkty w tej gamie są lekkie, przewiewne i elastyczne, idealnie dopasowują się do ciała zapewniając doskonałą stabilizację i ochronę.

Kim jesteśmy?

Jako firma REHA FUND właściciel marki OMAX działamy na polskim i europejskim rynku medycznym od 1993 roku. Jesteśmy producentem i dystrybutorem wyrobów medycznych. Słuchamy potrzeb naszych klientów i dostosowujemy do nich nasze produkty dlatego nasze produkty znajdziesz w sklepach medycznych w całej Polsce.

Chcesz wiedzieć więcej?

Dlaczego stworzyliśmy markę OMAX?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta - nie znaleźliśmy na rynku polskim oferty produktów ortopedycznych, która w 100% odpowiadała by naszym potrzebom. Tak, naszym! Ponieważ staramy się wprowadzać na rynek tylko produkty, których my sami, nasze rodziny lub znajomi chcielibyśmy używać jeżeli zajdzie taka potrzeba. Nasze balkoniki śmiało polecamy naszym babciom, a nasze poduszki ortopedyczne MORFUSZ codziennie czekają na nas w naszych łóżkach. 😊

Marka OMAX to również odpowiedź na pytanie do naszych klientów i użytkowników czy na polskim rynku są dostępne produkty ortopedyczne, które spełniały by 100% ich oczekiwań.

Co słyszeliśmy najczęściej: są produkty bardzo dobrej jakości ale drogie, są też umiarkowanej jakości ale za to tanie, są też dobrej jakości i w dobrej cenie ale to mogli by poprawić, a tu jest nie wygodnie….

Czyli co? Nie ma takich produktów?

JUŻ SĄ!